instituto hispanico de murcia turlingua instituto turismo murcia Studia hiszpańskie Lekcje hiszpańskiego Hiszpania Zajęcia hiszpańskie w Murcia Hiszpańskiej szkole murcia Specjaliści w nauczaniu języka hiszpańskiego

felipe espada aznar dyrektor szkoły Witamy w Instituto Hispánico de Murcia, hiszpańskiego dostawcy kursów NR. 1 w województwie Murcia. Jesteśmy jedynymi specjalistami w nauczaniu języka hiszpańskiego dla cudzoziemców w Murcji, z 20 letnim doświadczeniem.

Dlaczego warto studiować u nas? Wszystkie hiszpańskie szkoły oferują coś oczywistego: wysokiej jakości kursy, doświadczonych i niesamowitych nauczycieli, najlepsze programy zajęć społecznych kiedykolwiek, możliwość radowania się życiem jak  hiszpańscy ludzie ... Oczywiście Tak Jak i My, ale MY dodajemy do tego trzy magiczne składniki: doświadczenie, zabawe i WYJĄTKOWA drużynę

A ponieważ jesteśmy specjalistami w tym, co robimy, robimy to dobrze!

Kursy hiszpańskie HiszpaniaDlatego jesteśmy liderami nauczania hiszpańskiego dla cudzoziemców w Murcji ... No cóż, przynajmniej ponad 7000 studentów tak twierdzi przez ponad 20 lat i nie mogą się mylić, prawda?

Nie cierpimy na tak zwany ,,kompleks wielkości,, więc nie oczekuj dużej szkoły: Mówiąc to, pamiętaj, że oferujemy wszystkie pozimy hiszpańskiego zgodnie z europejskimi ramami kwalifikacji dotyczacych języków!

Od momentu otwarcia naszej szkoły w sierpniu 2000 roku i po otrzymaniu naszego pierwszego ucznia 8 stycznia 2001 r., po urodzinach mojego taty, przyjęliśmy już ponad 7000 osób. Zawsze będę pamiętał o naszym pierwszym studencie, Wendy Leavesly, z Australii, o wszystkich staraniach i nadziejach, które cały zespól wprowadzil do tego projektu, aby został realny ... i z każdym dniem lepiej.

Rezerwacja 2001/2018

Od powitania 68 uczniów w 2001 r. Do ponad 1000 w 2018 r., Współpracujących z ponad 100 agencjami, miedzynarodowych firm i uniwersytetów oraz szkół na całym świecie, rozwijamy się i osiągając powodzenie mimo jakiegokolwiek wsparcia - nie mam na myśli pieniędzy - Od władz lokalnych, takich jak, Rada Miejska MurcjiComunidad Autónoma de Murcia,czy Instituto de Turismo de la Región de Murcia. W rzeczy samej rośniemy bez pomocy innych!

Pomimo światowego kryzysu z lat 2013-2018 , były to lata bardziej udane pod względem liczby studentów i umów podpisanych z miedzynarodowymi firmami. Kryzys? Jaki kryzys? Wolałbym raczej powiedziec SUKCES!

Hiszpańskie kursy hiszpania

Hiszpańskie kursy hiszpania

 

 

 

 Hiszpańskie kursy hiszpania

Jesteśmy uznanym ośrodkiem egzaminacyjnym Fundacji na rzecz Rozwoju i Badan Kultury Hiszpańskiej FIDESCU, która przeprowadza egzaminy miedzynarodowe dyplomu w języku hiszpańskim (DIE), uznanego przez szwedzki rząd CSN przez niemiecki rząd w ramach programów BILDUNGSURLAUB, Współpracujemy z władzami lokalnymi i regionalnymi w zakresie promocji miedzynarodowej, a od  2008  roku, jesteśmy uznawani za szkołe SICTED. SICTED to projekt na rzecz poprawy jakości miejsc turystycznych, promowanych przez Instytut Turystyki w Hiszpanii (TURESPA—A) i Hiszpańską Federacje Gmin i prowincji (FEMP), która wspólpracuje z firmami i usługami turystycznymi, a ostatecznie dąży do poprawy doświadczenia turystycznego.

Współpracujemy również z EURODYSEE, programem wymiany dla Zgromadzenia Regionów Europejskich (AER), założycielami TURLINGUA i uznanymi członkami FUNDACION TRIPARTITA, hiszpańskiego funduszu państwowego odpowiedzialnego za promowanie i koordynowanie realizacji polityki publicznej w zakresie kształcenia zawodowego W dziedzinie zatrudnienia i stosunków pracy.

Powiedziawszy to wszystko, naszą najwieksza satysfakcją to osobista uwaga, którą zapewniamy naszym uczniom oraz przyjazną atmosferę, która każdy znajdzie w naszej szkole. Wystarczy spojrzeć na twarze osób pokazane na tej stronie! Mówią same za siebie.

Serdecznie witamy i czekamy na Ciebie w Murcji. Jestem pewien, ze pokochasz te miejsce!
Hiszpańskie kursy hiszpania murcji

Baw się dobrze!

Felipe Espada - Aznar

Dyrektor Zarządzający i dostawca entuzjazmu

skypefelipe.instituto.hispanico

 

linkedin

 

0
0
0
s2smodern
powered by social2s